לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

CRM – מערכת לניהול לקוחות

המערכת החשובה ביותר לתפקוד תקין של כל בית עסק וארגון הינו ה- CRM – מערכת ניהול קשרי לקוחות. מערכת שמאפשרת לארגון לשמר את כל המידע הרלוונטי ולבצע מעקב אחר עסקאות שמבוצעות, אחר פניות של לקוחות, טיפול בהם ועוד. מערכת CRM מאפשרת לאפיין ולבחון בסופו של יום, אילו פעולות ניתן ליישם על מנת להגדיל את רווחיות העסק, כיצד לטפל בלקוחות ספציפיים, כיצד לפעול לשימור לקוחות, כיצד לבנות אסטרטגיית שיווק ללקוחות חדשים ולשמר את הקשר עם לקוחות קיימים.

כל זאת בתנאי שמערכת ה-CRM אכן מותאמת לצרכי הארגון שלכם!

עלויות פיתוח של מערכת CRM חדשה הינם גדולים מאוד ובהחלט קיימים פתרונות טובים בשוק שיכולים להתאים למירב הצרכים שלכם. כמו כן, עקב חשיבות הנושא, התחרות גבוהה בענף זה וחברות רבות מפתחות מערכות CRM מתקדמות.

‘קומפביז’ נכנסת לתמונה ומספקת לכם שירותי הטמעה והתקנה של מערכות לניהול לקוחות

הצוות שלנו בעל ניסיון ומכיר את שוק מערכות ה-CRM על בוריו. אנו נבצע סקר ואפיון ארגוני ולאחר ניתוח תהליכים וצרכים נבצע התאמה של מערכת למידותיכם, נשנה ונתאים כל שדה על מנת שגם לכם שום נתון לא “יעלם”.

לאחר מכן נטמיע את המערכת בארגונכם, נדריך ונעקוב באופן שוטף אחר שימוש במערכת של העובדים. נסייע ונתמוך לאחר ההטמעה וכל זאת תוך מתן שירות אישי ומקצועי, זמינות, עמידה בלוחות זמנים ושמירה על לקוחות מרוצים!

זקוקים למערכת CRM? צרו קשר עוד היום עם ‘קומפביז’ בטלפון 073-737-2280 ונשמח לעשות סדר ולייעל את התנהלות הארגון.

!