תפריט

סגור

מי אנחנו

מאז 2006, אנו בCompBiz מבית אורן מחשבים מספקים, תחת קורת גג אחת, מגוון רחב של שירותי מחשוב מתקדמים באופן מקצועי ואמין. הגישה הייחודית שלנו לשמירה על הפעילות התקינה של לקוחותינו ותחומי ההתמחות שלנו מבטיחים לך חיסכון בזמן יקר ומינימום תקלות!

מניעת התקלה היא שם המשחק
אנו מאמינים בתחזוקה שוטפת, באופן המאפשר לכל עסק להקטין את מספר התקלות הפתאומיות שהוא חווה – או הקריאות הדחופות להן הוא נדרש – כך שאין זה מפתיע לגלות כי לקוחותינו מרוצים ברציפות מן המערכות הממוחשבות שלהם.

צרכי הלקוח במרכז!
שירות אישי ומקצועי הם המפתח לפעילות העסקית שלנו ובהתאם לכך אנו מקפידים על יחס אישי שבכוחו להפוך כל בעל עסק – ללקוח מרוצה. תוך הקפדה על מקצועיות הנשענת על ניסיון רב שצברנו, אנו מספקים גם שירותי ייעוץ שיאפשרו לכל עסק לקבל את ההחלטות הנכונות שיאפשרו לו פעילות תקינה בכל הקשור לרכיבי התקשורת והמחשוב של העסק.

מקצועיות ומוניטין ללא רבב
תקלות תמיד קורות כשאנו הכי פחות מצפים להן… ולכן אנו בקומפביז מתחייבים לעמידה ביעדים ולזמני קריאה קצרים במיוחד – המאפשרים לנו לשמור על מוניטין ללא רבב ובו בזמן להקנות אחריות על השירותים שאנו מספקים.

מגוון פתרונות מחשוב עבור עסקים
CompBiz נשענת על ההנחה כי כל עסק מודרני עושה שימוש נרחב במחשבים ובפתרונות תקשורת – אנו מכירים בכך כי כיום, זהו הבסיס לפעילות עסקית מוצלחת. על כן, אנו מקפידים לספק את כל השירותים הנחוצים למחשוב עסק שלך ומקפידים להתעדכן ולהישאר תמיד בחזית הטכנולוגיה.

בין השירותים שאנו מספקים:

שירותי ענן מתקדמים

אבטחת מידע ורשת משרדית

שירותי טכנאי מחשבים לבית העסק

מכירה ושירות למחשבים וציוד היקפי

התקנה ושירות למצלמות אבטחה במעגל סגור

הטמעה והתקנת מערכות לניהול לקוחות CRM 

התקנה ואפיון רשתות תקשורת

בנייה וקידום אתרים ברשת

מתמחים בתפעול השוטף שלך
אנו באורן מחשבים מתמחים בטיפול השוטף, המקצועי והאמין של מערכות מחשוב עסקיות ומקפידים על רישוי תוכנה והסמכות מקצועיות, על מנת לאפשר לך ליהנות ממגוון השירותים להם העסק שלך זקוק. זה הזמן להצטרף להצלחה ולהסיר את הדאגות מלבך!

קביעת פגישה

Mail Icon
קביעת פגישה
קידום אתרים אורגני מקצועי בגוגל בניית אתרים
Mail